Hakkımızda

Rüzgar Branda Tente ve Çadır Sistemleri, 2007 yılında başlayan yolculuğunda, müşterilerine gençlik, dinamizm, estetik ve kalite sunmaya devam ediyor. Her biri özgün ve kullanışlı olan Mafsallı Tente, Karpuz Tente ve Kasetli Tente gibi ürünleriyle, balkonlardan kış bahçelerine kadar her ortama özel çözümler sunuyoruz.

Şeffaf Brandalarımızla mekanlarınızı ışıkla doldururken, Tünel Brandalarımızla da modern bir tarzı yaşamınıza taşıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için titizlikle çalışan deneyimli uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla, Rüzgar Branda Tente ve Çadır Sistemleri olarak sektördeki varlığımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Size özel çözümlerimizle, yaşam alanlarınıza değer katıyoruz.

BİZ KİMİZ?


Rüzgar Branda çadır ve tente sistemleri, genç, dinamik, estetik, kaliteli ve paylaşımcı bir kurum anlayışı içinde, müşterilerinin günlük yaşamlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri balkon,kış bahçesi, cafe, restorant gibi ortamlara, kaliteli ve özgün kullanım alanı oluşturmak amacıyla 2007 yılında yola çıkmış bir firmadır. Kurulduğu yıldan bu yana, iş dünyasında devamlı kendini yenileyen, ve geliştiren Rüzgar Branda çadır ve tente sistemleri, satış sonrası verdiği hizmetler ile sektördeki lider firmalar arasındaki yerini almanın haklı gururunu yaşayan Rüzgar Branda çadır ve tente sistemleri, deneyimli uzman kadrosu, modern hizmet ve teknolojik alt yapısı ile müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


MİSYONUMUZ


Tasarımı ve estetiği, verimliliği kaliteyi bir arada sunmayı ilke edinen Rüzgar Branda çadır ve tente sistemleri, kaliteli ve özgün kullanım alanları oluşturarak kullanacağınız ortamlarını tasarlamak için çalışmaktadır.


VİZYONUMUZ


Rüzgar Branda çadır ve tente sistemleri, İnsani değerleri temel alarak, iş dünyasının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapmayı, verimliliği ve kaliteyi ve uygun fiyat sunan; genç, paylaşımcı, duyarlı. Tüm teknik kadromuzla her konuda ve her fırsatta kendimizi geliştirmeyi yenilemeyi hedeflemekteyiz.


DEĞERLERİMİZ


• Çalışanları, kaynak olmanın ötesinde birer değer olarak gören,
• Milli ve manevi değerlerinden taviz vermeden çalışan,
• Hizmet aldığı ve hizmet verdiği insanlara, markasının ve müşteri ilişkilerinin farklı olduğunu hissettiren,
• “İnsanı yaşat ki şirket yaşasın” felsefiyle hareket eden,
• Ortak hedefleri ve değerleri benimsemiş çalışanlarıyla bütünleşmiş bir şirket kültürünü sürdüren,
• Yetkinliklerini sadakatle destekleyip işine ve müşterine layık olan,
• En büyük kazancnın ticari ilişkilerle başlayan dostluklar olduğuna inanan,
• Şartlar ne olursa olsun adaleti, iyiliği ve çevresindekilere yardımı en üst düzeyde gerçekleştiren,
• Karşılıklı gelişmeyi esas alan, çözüm odaklı iletişimi sürekli kılan,
• Yaşam boyu öğrenme alışkanlığını edinmiş olarak bunu uygulamada sürdüren bir şirkettir.

Scroll to Top